Українці
11-07-2014, 00:37Останнім часом багато пишуть, що України не було протягом 23 років після розвалу СРСР. Я не буду зупинятись на цьому питанні, хто хоче дізнатись істину, той сам все знайте та зрозуміє. Мені завжди цікавило питання, чи розуміють теперішні жителі Росії, що вони не мають свободи воли, думки та пересування? І не треба одразу кидати в мене каміння, далі буде цікавіше.
Як можна визначити національність людини? Наприклад, як можна назвати мешканця Германії? Правильно, ми кажемо «німець». Таким чином, житель Мексики — «мексиканець», житель України — назвемо його «українець». До якої частини мови можна віднести слово «англієць»? Вірно, це іменник, тобто «существительное» російською мовою. Дивимось у словник і бачимо, що іменник — це частина мови, яка означає предмет і відповідає на питання хто? що?
А хто такі «руські» («русские» російською мовою)? Спочатку визначимо частину мови — це прикметник, російською мовою «прилагательное». Звертаємось знову до словників і що бачимо? Прикметник — це частина мови, що виражає ознаку предмета і відповідає на питання який? чий? Тобто «руський» він чий?
Руський не існує сам по собі, він завжди чийсь? Тому і жителі Росії належать комусь, князеві, цареві або президентові. О, ще одне цікаве питання. А кому належить руський президент? Єдина нація у світі яка називає себе прикметником.
Ти хто — українець, а ти?
Я — руський.
Чий?
Тепер можна кидати каміння.
Ева Андреева