Часті поломки та особливості ремонту холодильників
15-12-2021, 16:41Холодильник – незамінний агрегат у квартирі. Без нього складно уявити як зберігання і навіть приготування їжі. До того ж багато пристроїв ще й укомплектовані невеличкою морозилкою. Словом, життя без холодильника це дорого та незручно. На жаль, будь-яка, навіть найякісніша техніка здатна виходити з ладу, особливо за відсутності належного догляду за нею. Та й невмілий ремонт "своїми руками" часто призводить до невиправних поломок.
Бренди холодильників, які часто виходять з ладу
За статистикою, складеною за даними звернень користувачів, найбільш ненадійними марками холодильників є:
- Samsung – 27% випадків
- Beko – 21,6% випадків
- Liebherr – 21,6% випадків
- Bosch – 10,8% випадків
- Hitachi - 2,7% випадеів
Чинники такої статистики найчастіше об'єктивні і залежать від конструкції самого пристрою, яка може бути непристосованою під київські реалії електропостачання. До того ж не можна забувати, що в деяких торгових лінійках є невдалі моделі або серії, і на якість самого бренду це не впливає.
Часті поломки холодильників та їх причини
Напевно, кожен середньостатистичний користувач побутової техніки стикається з певними проблемами, наприклад:
- Холодильник не холодить, тобто пристрій не виконує свою пряму функцію. Не варто відразу все валити на якість - перевірте виставлену температуру, також рівень завантаження - якщо продуктів занадто багато, холодильник може просто не впоратися. Якщо тут все добре, швидше за все потрібно заміна хладагента - хімічної речовини, яка, власне, і виконує функцію охолодження.
- Наліт інею на стінах - можливо, відбулася розгерметизація, тому необхідно замінити гумову прокладку на двері.
- Холодильник дуже морозить - несправний термостат, який повинен регулювати температуру.
- Неприємний запах із холодильника - насамперед перевірте, чи не лежать десь у ящику чи високо на верхній полиці продукти, яким сто років на обід. Якщо Ви все добре промили, але запах все одно залишився, необхідне прочищення патрубків, по яких проходить конденсат.
- Якщо холодильник не вмикається, перевірте, чи він увімкнений в мережу. Якщо це не допомогло, можна стверджувати, що несправний модуль управління, і його потрібно буде повністю або частково змінювати.
Особливості ремонту холодильників
Ремонт холодильників - заняття, в якому потрібен професійний підхід. Буває складно самостійно діагностувати поломку, не кажучи вже й про сам ремонт. Однією з найпоширеніших причин "несподіваних" повторних несправностей є якраз некваліфікований ремонт - може й протримається. Крім того, що потрібні знання, досвід і спеціальні інструменти, у багатьох моделях для заміни елементів, що вийшли з ладу, потрібні виключно оригінальні запчастини. І щоб не шукати по всьому Києву, де можна знайти відповідну деталь за прийнятною ціною та з гарантією, краще звернутися до професійних майстерень, більшість з яких співпрацюють із закордонними брендами.
Де можна замовити ремонт холодильників
Одним із найкращих київських сервісів з ремонту холодильників є компанія МастерОК - https://remontbt.kiev.ua/uk/poslugi/remont-velikoi-pobutovoi-tehniki/remont-holodilnikiv/ . Майстерня працює на ринку України вже не один рік і має багато вдячних відгуків та рекомендацій від своїх клієнтів. МастерОК співпрацює з відомими брендами з виробництва холодильників, тому на складі компанії завжди є оригінальні деталі. При замовленні послуги ремонту холодильника в МастерОК Ви отримуєте не тільки кваліфіковану допомогу, але й гарантію на всі послуги, а також всі необхідні консультації.